TurkishArabicEnglishFrenchGermanItalian Russian Ukrainian

Bize Ulaşın

+905555555555
Anasayfa - Villa Kiralama
TÜRSAB
Villa Kiralama A sınıfı onaylı bir TÜRSAB acentasıdır. Güvenle rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.
Villamız Burada
Tüm rezervasyonlarınızı Villa Kiralama güvencesiyle %100 para iade garantisi ile yapın.
Villamız Burada
Villa Kiralama, Ticaret Bakanlığı’nın e-ticaret Bilgi Platformu EBSİS tarafından doğrulanmıştır.
FİYATI DÜŞÜK OLANLAR

Diğer firmalardan farkımız nedir?

Villa Kiralama size kısa süreli özel havuzlu yazlık kiralama imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda günlük, haftalık ve aylık kiralama ile hizmetinizde yer alıyoruz. Programımızda yer alan kiralık villalar tüm sahil kıyısı yörelerinden özenle seçilmiştir. TÜRSAB A sınıfı seyahat acentesi olan firmamızın ekibi en güzel tatil yerlerini sizin için gezerek villaları inceler ve bu şekilde tatil evlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sitemizden muhafazakar ve tamamen kişiye özel seçenekleri niteliklerine göre listeleyebilir ve işte hayalimdeki tatil villam diyebileceğiniz kalitedeki yazlık ve evleri inceleyebilirsiniz. Bir haftadan az süreli, günlük Fethiye ve Bodrum ilçesinde kiralama yapmanız da mümkündür. Kısacası villada tatil avatajları konusunda phpkod.com.tr ile aradığınızı bulabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın öncelikli amacı “her sene kendisini tercih eden misafirler” kazanmaktır. Sektörümüzde bunu sağlamanın en iyi yolu size evleri eksi ve artılarıyla doğru bir şekilde ve en uygun fiyatlarla sunarak olmaktadır.

Tecrübe ve Güven

Ekibimiz, kendi sektöründe 10 seneden fazla tecrübeli isimlerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Gerek yörelerde gerekse de İzmir’de ki ofisimizdeki çalışanları ile firmamız, villa tatilinin çok emek isteyen bir turizm alanı olduğunun farkındadır ve yıllardır içerisinde olduğu bu sektörde hakkıyla hizmet vermektedir. TÜRSAB A sınıfı seyahat acentesi olan firmamız ile detaylı bilgiye "hakkımızda" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli portföy

Firmamız, portföyündeki 500’den fazla üniteden sadece özel konumda olan ve “sorunsuz” diye nitelendirebileceğimiz evleri pazarlamaktadır. Bu seçilmiş portföy, yıllar içerisinde farklı kriterlerle evlerin süzülmesiyle oluşmuştur. Sayfamızda yer alan bütün evler, ekibimiz tarafından kontrol edilmiş, incelenmiştir. Kendi görmediğimiz hiçbir ev sayfamızda pazarlanmamaktadır.

Video ve fotoğraf

Ekibimiz, firmanın portföyünde yer alan evlerin tamamının bilgilerini eksiksiz olarak aldıktan sonra resim ve video çekimi yapıp size portföyümüzü tüm artı ve eksi yönleriyle sunar.

Kurumsal yapı

Kurumsal yapıya sahip olmak için firmamız her müşterisiyle ayrı ayrı ilgilenmektedir ve onlara piyasadaki en uygun fiyatları sunmaktadır. Emlaktan ziyade turizm mantığı ile hareket ettiğimiz için sayfamızdaki fiyatlarımız nettir ve pazarlığa tabii değildir.

Geniş çalışma ve faaliyet alanı

Firmamız sadece belirli bir yöreden değil ülkemizin birçok kıyı kesiminden, kışın şömineli dağ evleri yazın ise farklı kiralik evler sunmaktadır.

Mutlu Müşteriler Arasında Yerinizi Alın

Müşterilerimizin hakkımızda söyledikleri

Elif Y.
Muhasebe Müdürü

“ Çokça mavi çokça güzellikler hepsi bir arada. Kaş merkeze çok yakın yürüyüş yaparak bile ulaşabilirsiniz. Genelde villaların bulunduğu nezih bir ortam. Koronadan dolayı temizlik çok önemliydi villaya girince bunun sağlandığını hissediyorsunuz zaten. Çok sağolun aşırı memnun kaldık. ”

Ayşegül K.
Ev Hanımı

Her şey bizim ve sizin için yapılmış sanki. Dışarıya çıkmak dahi istemiyorsunuz. İyi ki sizi tercih etmişiz. Tüm ailem çok memnun kaldılar. Her sorunumuz esnasında yardımcı oldunuz teşekkür ederiz.

Kemal B.
İş Adamı

“ Kalabalık bir aileye sahip olunca bize büyük villa önerdiler ve gerçekten çok memnun kaldık. Rezervasyon öncesi olduğu gibi rezervasyon sonrasıda bizimle çok ilgilendiler. Ayrıca yurtdışından geleceğimiz için aracımız yoktu. Villa Kiralama transfer hizmetini bizlere sundular ve ulaşımdan konaklamaya her şey dört dörtlüktü. ”

customer satisfaction ratio

Senelerdir en yüksek müşteri memnuniyeti oranı ile siz müşterilerimize özel tatil imkanını sunuyoruz

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
  Rezervasyon